Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@akvaristika..mk
- 26%

Потопна пумпа – WP 320F – Собо 5w 500 литри на час

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Потопна пумпа за мали аквариуми до 10-60 литри вода со регулатор. Моќност 5 вати со проток на вода од 500 литри на час.

540.00 ден 400.00 ден

Akvaristika.mk
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare