Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@akvaristika..mk
- 20%

Песок – Аквариум гравел – 1кг

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ХФ 20504 – Природно кристален песок за аквариуми. Пакување од 1кг во четири различни нианси. Кристално бела боја, природно зелена кристална боја, природно црвена кристална боја и природно виолетова кристална боја.  Гранулација 5-7мм.

Category:

200.00 ден 160.00 ден

Akvaristika.mk
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare